Zákaznická zóna

Školení

Minerva připravila pro výrobní organizace sadu školení, které podpoří optimalizaci podnikových procesů, a to hlavně v případech změny uživatelů, náboru nových zaměstnanců, expanzi firmy do nových lokalit, akvizice poboček, případně plánovaného reinžinieringu, nebo z důvodu zvyšování kvalifikace, vzdělanosti zaměstnanců a efektivní práci s podnikovými aplikacemi. Zvyšte si svou kvalifikaci a přihlaste se na školení, která Vás zajímá.
V katalogu zákaznických školení najdete technická školení a produktová školení modulů ERP QAD a Siemens Opcenter Scheduling & Planning (Preactor). Školení probíhají v České republice na pobočkách společnosti Minerva v Brně (odkaz na kontakty) a Táboře (odkaz na kontakty). Na Slovensku ve Zvolenu (odkaz na kontakty), v sídle společnosti Minerva Slovensko.

Na školení se lze přihlásit nejpozději 10 dní před termín kurzu na adrese:

education@minerva-is.eu

E-learning

Na odkaze Education and training máte možnost si po zaregistrování vybrat probíhající on-line školení QAD modulů. Rozšiřujte si vědomosti o produktech QAD, kdy se to hodí právě Vám.

Webinář

Se zlepšením řízení montážního procesu v podniku pomůže MES systém. Záznam z webináře představuje MES od společnosti Siemens, Opcenter Execution. Webinářem a systémem provází specialisté společnosti Minerva. Shlédněte záznam a zjistěte více o efektivním nástroji na řízení montážního procesu pro diskrétní typ výroby.

Tvorba a optimalizace výrobních plánů s rychlou reakcí na změnu s Siemens Opcenter Scheduling & Planning (Preactor). Záznam z webináře můžete shlédnout zde.

Akce pro zákazníky

m.konference

Minerva pro Vás každoročně v červnu připravuje m.konferenci s novinkami v produktové oblasti, zákaznickými prezentacemi s řešením od Minervy a další. 

m.konference 19

Chcete zlepšit výkon a efektivitu i ve Vaší firmě?

K nastavení a správnému fungování webu využíváme soubory cookies. Prohlížením webu s jejich používáním souhlasíte. Více o cookies